بسته های 50 عددی  500 هزار تومان

بسته های 50 عددی 500 هزار تومان

بسته های 50 عددی  600 هزار تومان

بسته های 50 عددی 600 هزار تومان

بسته های 50 عددی  750 هزار تومان

بسته های 50 عددی 750 هزار تومان

بسته های 50 عددی  900 هزار تومان

بسته های 50 عددی 900 هزار تومان

جعبه آماده :

در صفحه میخواییم به یکی از پر کاربردترین جنس های درون بازار اشاره کنیم که امروزه مجموعه ها برای تولیید جنس خود نیاز به جعبه و بسته بندی شیک پیدا کرده اند اشاره کنیم . مجموعه ما توانسته با تولید جعبه آماده در تیراژ های بالا قیمت جعبه آماده را به حداقل برساند. جنس جعبه آماده از جنس سخت می باشد و در سایز های مختلف قابل عرضه می باشد. اصولا مجموعه هایی که نیاز به بسته بندی پیدا میکنند (در زمان اندک ) رو به سمت جعبه آماده می آورند و یا مجموعه هایی که توان پرداخت و یا تولید تعداد بالایی از کار خود را ندارند و یا حتی هزینه تولید جعبه تیراژ بالا برای انها مقرون به صرفه نمی باشد رو به تعداد پایین جعبه آماده می آورند و در نهایت جعبه آماده تهیه می کنند. فواید جعبه آماده در دسترس بودن سریع ، آماده تحویل آنی به مشتری هستند. با پرداخت هزینه که  در توان شرکت های کوچک است تعداد اندک و مورد نیاز خود را از جعبه دریافت می کنند.

هدف از تولید جعبه :

پس از برنامه ریزی و جست و جوی بسیار  در خصوص جعبه آماده و نیاز مردم در بازار ، مجموعه ثارالل..  به این نتیجه رسید که در 5 سایز جعبه آماده تولید کند که نیاز تقریبا عمده از مشاغل و کسب و کارهایی که نو پا و یا استارت آپ هستند و توان خرید جعبه در تعداد بالا را ندارند ، بر طرف کند . در ابتدای صفحه توضیح کاملی در 5 عکس به صورت مجزا داده شده که سایز جعبه ، و پیشنهاد مجموعه برای استفاده از جعبه در شغل مورد نظر مشتری ، درضمن نوع جعبه ها به صورت به اصطلاح کیبوردی بوده در این حالت میتواند وزن بیشتری را تحمل کند.

جعبه-آماده

جنس جعبه :

جنس جعبه از جنس مقوای کرجی می باشد؛ و روکش لمینت شده روی آن (که میتوان روی روکش انواع طرح ها رو به صورت اختصاصی چاپ کرد) چاپ کرد.روکش به صورت جدا گانه تهیه میشود و بعد در ادامه کار به جعبه چسبانده میشود. فقط باید این نکته مد نظر مشتریان باشد که در جعبه آماده طرح ها قبلا بر روی جعبه طراحی شده و دیگر نمیتوانن طرح خود را روی جعبه چاپ کنند و باید جعبه رو همان مدلی که شرکت به صورت طرح های کاربردی چاپ کرده تهیه کنند.

 

جعبه-آماده-کرافت

زمان تحویل جعبه :

به طور طبیعی ساخت جعبه ها از جنس سخت نزدیک به 1 ماه زمان میبرد اما مجموعه ما توانسته با تولید انبوه و تعداد بالا جعبه آماده زمان تحویل آن را به حداقل برساند فقط وقتی صحبت از جعبه آماده میکنیم بسیاری از گزینه های ساخت جعبه به صورت عمومی می باشد، مثل کشیدن سلفون، رنگ مورد نظر چاپی ، اینها را مجموعه نسبت به نیاز بازار را نگه کرده و جعبه آماده نسبت به نیاز بازار عرضه کرده میتوانید از انواع جعبه آماده مجموعه دیدن فرمایید و یا حتی برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

 کاربردهای جعبه :

کاربردی ترین شکل استفاده جعبه هدایای تبلیغاتی می باشند برای اینکه شما میتوانید فضای خالی جعبه را با ابر ها و اسفنج ها و حتی یه مقصم ساده پر کنید و جنس شما شیک تر به نظر برسد اگر برای محصولات خود جعبه را تهیه می کنید پیشنهاد ما این است که اندازه مورد نظر را با کارشناسان ما در میان بگزارید تا بهترین راهکار برای شما بدست بی آید. بعضی زمان ها میتوان نوع جعبه را عوض کرد و تعداد را بالا برد با توجه به نیاز مشتری که بتوان آن را در زمان اندک ولی با چاپ اختصاصی مشتری به ان تحویل داد که برای شرکت خود یه امتیاز محسوب می شود.

جعبه آماده  ، جعبه فروشی تعداد کم :

جعبه آماده در تعداد پایین بهترین واژه ای است که می توان برای این جعبه ها در نظر گرفت ، البته چاپ جعبه آماده هم صورت میگیرد که با دستگاه سیلک انجام می شود ، این چاپ به صورت تک رنگ معمولا روی درب جعبه آماده انجام می شود .

+13