جعبه آماده :

در صفحه میخواییم به یکی از پر کاربردترین جنس های درون بازار اشاره کنیم که امروزه مجموعه ها برای تولیید جنس خود نیاز به جعبه و بسته بندی شیک پیدا کرده اند اشاره کنیم . مجموعه ما توانسته با تولید جعبه آماده در تیراژ های بالا قیمت جعبه آماده را به حداقل برساند. جنس جعبه های آماده از جنس سخت می باشد و در سایز های مختلف قابل عرضه می باشد. اصولا مجموعه هایی که نیاز به بسته بندی پیدا میکنند (در زمان اندک ) رو به سمت جعبه آماده می آورند و یا مجموعه هایی که توان پرداخت و یا تولید تعداد بالایی از کار خود را ندارند و یا حتی هزینه تولید جعبه تیراژ بالا برای انها مقرون به صرفه نمی باشد رو به تعداد پایین جعبه آماده می آورند و در نهایت جعبه های آماده تهیه می کنند. فواید جعبه های آماده در دسترس بودن سریع ، آماده تحویل آنی به مشتری هستند. با پرداخت هزینه پایین تعداد اندک و مورد نیاز خود را دریافت می کنید.

جعبه-آماده

جنس جعبه آماده :

جنس جعبه آماده از جنس مقوای کرجی می باشد؛ و روکش لمینت شده روی آن (که میتوان روی روکش انواع طرح ها رو به صورت اختصاصی چاپ کرد) چاپ کرد.روکش به صورت جدا گانه تهیه میشود و بعد در ادامه کار به جعبه آماده چسبانده میشود. فقط باید این نکته مد نظر مشتریان باشد که در جعبه آماده طرح ها قبلا بر روی جعبه طراحی شده و دیگر نمیتوانن طرح خود را روی جعبه آماده چاپ کنند و باید جعبه آماده رو همان مدلی که شرکت به صورت طرح های کاربردی چاپ کرده تهیه کنند.

 

جعبه-آماده-کرافت

سایز های مختلف جعبه آماده :

زمان تحویل جعبه آماده :

به طور طبیعی ساخت جعبه ها از جنس سخت نزدیک به 1 ماه زمان میبرد اما مجموعه ما توانسته با تولید انبوه و تعداد بالا جعبه آماده زمان تحویل آن را به حداقل برساند فقط وقتی صحبت از جعبه آماده میکنیم بسیاری از گزینه های ساخت جعبه به صورت عمومی می باشد، مثل کشیدن سلفون، رنگ مورد نظر چاپی ، اینها را مجموعه نسبت به نیاز بازار را نگه کرده و جعبه آماده نسبت به نیاز بازار عرضه کرده میتوانید از انواع جعبه آماده مجموعه دیدن فرمایید و یا حتی برای اطلاعات بیشتر با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

 کاربردهای جعبه آماده :

کاربردی ترین شکل استفاده جعبه آماده  هدایای تبلیغاتی می باشند برای اینکه شما میتوانید فضای خالی جعبه را با ابر ها و اسفنج ها و حتی یه مقصم ساده پر کنید و جنس شما شیک تر به نظر برسد اگر برای محصولات خود جعبه آماده را تهیهی میکنید پیشنهاد ما این است که اندازه مورد نظر را با کارشناسان ما در میان بگزارید تا بهترین راهکار برای شما بدست بی آید. بعضی زمان ها میتوان نوع جعبه را عوض کرد و تعداد را بالا برد با توجه به نیاز مشتری که بتوان آن را در زمان اندک ولی با چاپ اختصاصی مشتری به ان تحویل داد که برای شرکت خود یه امتیاز محسوب می شود.