کارت ویزیت فوری | چاپ کارت ویزیت سلفون و لمینت مات و براق

کارت ویزیت

کارت ویزیت

کارت ویزیت

کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت با برش خاص

چاپ کارت ویزیت با برش خاص

کارت ویزیت فوری

اولین و مهم ترین کار تبلیغاتی که یک شرکت یا موسسه یا حتی مغازه باید انجام دهد چاپ کارت ویزیت می باشد. در واقع کارت ویزیت نمایش دهنده لوگوی شما ، مشخصات شرکت شما و بیان کننده خدماتی است که از شرکت شما بر می اید.کارت ویزیت ها در مدل های مختلفی تولید میگردند که بیش از 40 مورد کارت ویزیت می باشد. از جمله کارت ویزیت ها می توان به کارت های گلاسه ، سلفون ، لمینت ، مخملی ، طلاکوب و پی وی سی ها اشاره نمود.

چاپ کارت ویزیت سلفون:

این نوع کارت ویزیت دارای یک روکش محافظ است که می تواند از جنس سلفون مات یا براق باشد که موجب استحکام بیشتر کارت ویزیت شود. این نوع کارت از جمله کارت های مقرون به صرفه و پر مصرف است ، به دلیل روکش محافظ در مدت طولانی می توان از این نوع کارت ویزیت استفاده نمود که مقاوم در برابر خش پذیری و رطوبت است.

چاپ کارت ویزیت کتان:

این کارت ویزیت، از جمله کارت های ویزیت پر طرف دار میباشد. علت علاقه مندی زیاد به این کارت ویزیت بافت موجود بر روی خود مقوا و همچنین مقرون به صرفه بودن آن می باشد. اگر به دنبال یک کارت ویزیت متفاوت و مقرون به صرفه هستید می توانید از این نوع کارت ویزیت استفاده نمایید. در این نوع کارت ویزیت ها به علت وجود بافت در هنگام چاپ رنگ مانند کاغذ گلاسه روی کار نمی نشیند. به همین دلیل کارهایی که دارای زمینه های روشن و سفید می باشند هنگام چاپ روی کارت کتان زیبا می شوند ولی کارهایی که دارای زمینه های تیره و مشکی می باشند بر روی کاغذ کتان خوب نمیشوند و بهتر است از جنس کارت ویزیت دیگری استفاده شود.

چاپ کارت ویزیت لمینت:

این نوع کارت ویزیت در بین کارت ویزیت های مقوایی بر اساس نوع روکش دارای ضخامت قابل توجهی است و روکش این کارت ویزیت در لمینت مات، مات بوده و در لمینت براق، شفاف می باشد و به دلیل استحکام بالای این روکش ، دوام و ماندگاری آن نسبت به کارت ویزیت های دیگر بسیار بیشتر می باشدو می توان برای مواردی که تعداد مخاطبان و توزیع کارت ویزیت محدود است از این نوع استفاده نمود.

چاپ کارت ویزیت پی وی سی:

این نوع کارت ویزیت ها را می توان جز کارت ویزیت های  غیر مقوایی مقاوم معرفی نمود که مقاومت خاص آن موجب ارزش و اهمیت این کارت ویزیت است با این تذکر که انعطاف در این نوع کارت ویزیت ها بسیار ناچیز است . این کارت ویزیت ها به دلیل جنسی که دارند دارای ماندگاری قابل توجهی هستند و انواع آن بر اساس ضخامت های موجود تعریف می گردد.این نوع کارت ویزیت به دلیل مقاومت و جنس خاص خود گرانتر از سایر انواع کارت ویزیت است و برای مصارف خاص از آن استفاده می گردد.

 

چاپ-کارت-ویزیت