لیوان سرامیکی (ماگ)

لیوان سرامیکی

لیوان سرامیکی

لیوان سرامیکی

لیوان سرامیکی

لیوان سرامیکی

لیوان سرامیکی

لیوان سرامیکی

لیوان سرامیکی

لیوان ماگ چیست؟

ماگ‌ سرامیکی از پرطرفدارترین کالای هدایای تبلیغاتی است. جنس سرامیک به کار گرفته‌شده در این ماگ‌ها از مواد پرسلن است که ازمقاومت بالایی در برابرحرارت برخوردارند. ماگ‌های سرامیکی برای نوشیدن ،نوشیدنی گرم مناسب هستند زیرا می توان آنها را به راحتی و بدون هیچ‌ مشکلی در مایکروویو قرار داد، زیرا سرامیک داخل آن براثر دما تغییر شکل نمی‌دهد. ماگ‌های سرامیکی ظروف نازکی هستند و بعضی از آنها می توانند دمای مورد نظر نوشیدنی را در مدت زمان مشخصی حفظ کنند. دیگر فواید لیوانهای سرامیکی ، خاصیت چاپ پذیری بالای آنهاست. و همچنین دارای وزن کم در حالی چند برابر لیوان های عادی فضا دارند. و در رنگ های مختلف، داخل رنگ و دسته رنگی موجود می باشند. یک لیوان به حالت جادویی وجود دارد که هنگام ریختن نوشیدنی گرم ،چاپ روی لیوان نمایان می شود.

چاپ روی لیوان های تبلیغاتی به چند صورت مختلف انجام میگردد که عبارت اند از:

1 – چاپ حرارتی روی لیوان

2 – چاپ تامپو که معمولا برای لیوانه ای پلاستیکی انجام می شود، چون لیوان های پلاستیکی توان مقاومت در برابر هوای گرم را ندارند.

3 – چاپ با دستگاه سابلیمیشن ، در این دستگاه نمیتوانید  تعداد تیراژ چاپ را افزایش دهید و در تعداد کم قابل انجام است.

4 – و در اخر کوره های حرارتی که برای تیراژ های بالا بوده و در تیراژ کم مورد استفاده نمیشد، چون مرقون به صرفه نیست

چاپ-لیوان

 

قبل از اینکه بخواهید برای خود یا مجموعه ای لیوان تبلیغاتی ، یا همان ماگ را به تولید برسانید باید به چند نکته توجه ویؤه ای داشته باشید:

در مرحله اول : باید موارد استفاده لیوان و مکان استفاده لیوان برایتان مشخص باشد، مثلا اگر قرار باشد لیوان شما فقط روی میز مدیر باشد که این تبلیغات اصلا دیده نمیشود، باید در مکان های عمومی تر و یا حتی پر رفت و آمد که در معرض دید و یا حتی نوع استفاده متفاوت باشد مثلا از لیوان شما به حالت لوکس روی یک میز و جنبه نمایشی دارد در استفاده که در دید افراد متفاوت قرار میگیرد و باعث تبلیغ وسیع تری برای شما می شود.

در مرحله دوم: شما باید به این دقت کنید که نوع تبلیغ رو چگونه پیش ببرید که مشتری جذب تبلیغ روی لیوان شود، مثلا شما نمیتوانید از لیوان سرامیکی (ماگ) مثل یک بنر بزرگ استفاده کنید و همه نکان کار خود یا جنس خود را روی لیوان بیاورید باید توجه داشته باشید که هرچه از کلمات کمتری برای فهم موضوع تبلیغی استفاده کنید بیننده به طور ناخودآگاه به سمت لیوان جذب میشود تا بتواند از موضوع تبلیغ شما سر در بیاورد( حس کنجکاوی)، مثلا از یک لوگو با آدرس سایت، یه طرح خلاق که مرتبت به کار شما می باشد و …

در آخر میتوان توضیح داد که لیوان های سرامیکی ( ماگ) اگر در تیراژ بالا مورد سفارش قرار بگیرند برای چاپ از کوره استفاده میشود ، اما در تیراژ پایین میتوان از دستگاه سابلیمیشن استفاده نمود که با حرارت متمرکز یک یا چند لیوان رو همزمان چاپ میکند. که مفصل در مورد آن در ادامه توضیح میدهیم.

مزایای استفاده از ماگ و لیوان تبلیغاتی

یکی از روش هایی که امرزه برای بازاریابی و یا تبلیغات به صورت خیلی سریع در حال افزایش است تبلیغات برند خود با هدیه تبلیغاتی است در این راستا میتوانیم به هدیه تبلیغاتی لیوان سرامیکی ( ماگ) اشاره کنیم.

در زیر به مزایای استفاده از هدایای تبلیغاتی ب ویؤه لیوان سرامیکی ( ماگ ) در بازاریابی محصول اشاره میکنیم.

1- افزایش هر چه بیشتردر دید قرار گرفتن محصول

اولین و بهترین مزیت استفاده از  هدایای تبلیغاتی این است که از وسایل استفاده شود مه هر روز در معرض دید قرار میگیرند مثلا لیوان چای خوری، اقلب کارمندان مایل به این هستند که قهوه و یا نوشیدنی خود را در لیوان شخصی خود مصرف کنند حالا در نظر داشته باشید که با برند خود برای هر کدام از کارمندان شرکت یه لیوان اختصاصی بزنید، باعث هماهنگی بین وسایل روی میز، هارمونی ، و در نهایت همه اینها باعث می شود که چشم مشتری به آنها جذب شود و محصول یا تبلیغات شما دیده شود.و هرچه میزان دید به تیلیغات شما بیشتر باشد مشتری های آن بیشتر میشود.

2- قابل استفاده بودن و دوام محصول

بیایید در نظر بگیریم که شما خودکار تبلیغاتی تولید کردید، و به عنوان تبلیغ ان را پخش کردید، خودکار جوهر تمام میکند، خراب میشود، و … اما لیوان سرامیکی (ماگ) که برای تبلیغاتی استفاده کردید یک که هیچ وقت تمام نمیشود، 2 دوام لیوان سرامیکی نصبت به حرارت دوام بالایی دارد پس در صورت گرما و سرما نمی شکند، و در اخر میتوان به عنوان وسیله کار آمد تر از هدایای دیگر در نظر گرفت.

3- مرقون به صرفه

اگر لیوان سرامیک (ماگ) در صورت نیاز به صورت عمده سفارش دهید قیمت محصول در دانه خیلی پایین می آید و در نتیجه با هزینه کم تبلیغاتی خوب به جای گزاشته اید ، اگر هم در تیراژ پایین این کار را انجام دهید به دلیل اینکه لیوان تا اخر فقظ تبلیغ کار شما را انجام می دهد. پس در نتیجه با هزینه پایین لیوان سرامیکی (ماگ) خود را با خیالی راحت سفارش دهید.

4- القای یک تاثیر مثبت و یادآوری

شکی نیست که دادن یه هدیه تبلیغاتی کار آمد به مشتری باعث می شود که وی احساس رضایتمندی بیشتری نصبت به بقیه همکار های شما داشته باشد.و در نهایتا بیشتر از همکارها شما در معرض دید و باعث یادآوری شما در ذهن مخاطب می گردد.

دستگاه سابلیمیشن:

دستگاه سابلیمیشن برای کارها با تیراژ پایین می باشد نوع دستگاه به گونه ای است که یکی یکی یا نهایتا چنتا چنتا میتواند همزمان به چاپ برساند که این امر سبب کند بودن جران چاپ و تولید میگردد که به همین دلیل تیراژ های پایین را با این نوع دستگاه چاپ میکنیم.دستگاه سابلیمیشن مختص به چاپ لیوان سرامیکی (ماگ) نمیباشد. برای کارهای پارچه ، کلاه ، پرچم ، تیشرت ، کاسه ، قاب موبایل و … رو میتوان به چاپ رساند.

دستگاه-چاپ-لیوان