قالب وردپرس

تعرفه چاپ بروشور

تعرفه چاپ بروشور

بروشور در واقع یک کار تبلیغاتی بین تراکت و کاتالوگ میبشاد به صورتی که شما میتوانید اطلاعاتی کمتر از کاتالوگ و بیشتر از تراکت در آن چاپ کنید. معمولا برای معرفی محصول در داخل بسته بندی از بروشور استفاده میشود. بروشورها مجموعه اطلاعات جزئی و خاص در مورد خاصیت یک نوع محصول، فواید و عملکردهای احتمالی آن، نحوه مصرف، قیمت آن، تنوع رنگی (درصورت داشتن) و… در مجموع اطلاعاتی است که برای مصرف کننده مفید است و برای انتخاب محصول توسط مصرف کننده در آن درج می گردد. بروشور را ميتوان يکي از ابزارهاي مهم ، اطلاع رساني محصولات يا خدمات هر مجموعه ای دانست بروشور به روي کاغذ 135 گرم گلاسه با چاپ تمام رنگي قابل ارائه مي باشد و به انتخاب مشتري  مي توان از مدل هاي خط تاي زير جهت خط تا بروشور استفاده کرد، البته ناگفته نماند که بروشور ها فقط با کاغذ گلاسه 135 چاپ نمیشوند و امکان تغییر گراماژ کاغذ نیز وجود دارد.

 

چاپ بروشور


مراحل چاپ بروشور :

ابتدا کاغذ چاپ بروشور (بسته به نوع کاغذ یا مقوای انتخابی از طرف مشتری ) را در دستگاه چاپ گزاشته ( بسته به تیراژ کار انتخاب نوع سیستم چاپ افست یا دیجیتال ) اگر چاپ افست باشد زینک طراحی را تهیه نموده و داخل دستگاه بسته می شود و عملیات چاپ آغاز می گردد. پس از چاپ بروشور امکان دارد که عملیات پس از چاپ داشته باشیم.


عملیات پس از چاپ :

سلفون کشی بروشور : سلفون لایه نازکی است که به وسیله حرارت برروی کاغذ کشیده میشود و در دونوع مات و براق می باشد.

یووی موضعی : قسمتهایی از بروشور که در طراحی مشخص می شود روی فیلم میآید بعد به وسیله ی عکاسی شابلون تهیه می شود و سپس عملیت یووی بروشور آغاز میشود.

خط تای بروشور : خط تای بروشور بسته به تعداد صفحات انجام می شود (یک خط یا دوخط )

برشکاری و بسته بندی :

عملیات برشکاری مرحله پایانی می باشد و پس از آن کارها بسته بندی میشوند .