چاپ تراکت آویز تبلیغاتی | طراحی و چاپ تراکت تبلیغاتی آویز درب | چاپ برگه دستگیره آویز درب

تراکت آویزسلفون مات 300 گرم

تراکت آویز سلفون مات 300 گرم

تراکت آویز دور گرد سلفون مات 300 گرم

تراکت آویز دور گرد سلفون مات 300 گرم

تراکت آویزعصایی  300 گرم

تراکت آویزعصایی 300 گرم

تراکت آویزعصایی 170گرم

تراکت آویزعصایی 170گرم

خلاصه ای در مورد تراکت آویز ، دستگیره درب :

تراکت آویز با کارت آویز درب امروزه در بسیاری از شرکت ها ، و یا همایش ها بزرگ مورد استفاده قرار میگیرد، اگر بخواهیم مختصر توضیح در مورد تراکت آویز ، بدهیم باید اینگونه تعریف کرد که تراکت اویز برگه است از جنس کاغذ ( گلاسه 170، گلاسه 300 و …) که در طرح های و رنگ های مختلف تولید میشود ویژگی منحصر به فرد این نوع تراکت ها قالب خوردن آن است به طوری که یه فضای تو خالی از کارت به شکلهای ( دایره، بیضی، مثلث و …)  در می آید. که در مکان مشخص آویز میشود. مثلا دستگیره درب های ورودی همایشگاه و نمایشگاه ، سالن های تماشا، گالری ها ، این امر سبب میشود که تبلیغات در دید باشد. دو بیننده برای برداشتن آن نیاز به خم شدن یا از روی زمین برداشتن ندارد و … در مجموع  استفاده از تراکت آویز به تبلیغات مجموعه خودتان بسیار کمک میکند و اگر در سایز های آماده ما تراکت آویز مد نظرتان وجود نداشت میتوانیم با جنس و قالب اختصاصی برای شما آن محصول را بعد از محاسبه قیمت اعلام کنیم.

تراکت آویز، کارت آویز چیست ؟

برگه ای است پلاستیکی و یا کاغذی  یا مقوایی که اقلب مواقع به صورت مستطیل در ابعاد مختلف که بجای تراکت های تبلیغاتی استفاده میشود بیشتر در مکان های مورد استفاده قرار میگیرد که درب های زیادی در آن مکان وجود داره، برج ها ، ساختمان های اداری، هتل ها ، مسافر خانه ها، و … نحوه استفاده با قالب یه دایره از کار برش میخورد و دور دستگیره قرار میکیرد همانند تصویر بالا که مشاهده میکنید.مزیت بالای این نوع تبلیغات این است که تبلیغات نیاز به حضور فیزیکی شخص خانه یا هتل یا … نداره و نیاز به صمه زدن به در و از لای درب وارد کردن ، در زدن و … ندارد. میتوان اینگونه گفت که تراکت آویز تبلیغاتی روی درب به حالت کاملاً ایمن سوار میشود تا صاحب منزل خود آن را ببیند و همین هدف تبلیغات شماست حتی برای فروش واحد های آپارتمانی، دفاتر مرکز خرید و … میتوان از این نوع کارت ها استفاده کرد.

چند ایده جالب برای استفاده از تراکت آویز یا کارت آویز :

1- استفاده از ان روی درب منزل ها برای تبلیغات شرکت یا مجموعه خود

2- به عنوان کارت هدیه دور محصول خود استفاده کنید

3- توزیع تفاوت های محصول شما نصب به بقیه رقب ها در تراکت آویز تبلیغاتی

4- خبر دادن یا افتتاح فروشگاه ها به صورت کاملا منحصر به فرد توسط تراکت آویز تبلیغاتی

5- تبلیغات یک کاندید بدون کثیف کردن پیاده رو ها یا چسباندن به دیوار توسط تراکت آویز تبلیغاتی

6- تبلیغ یک کالا جدید که در آینده به محصولاتتان اضافه میشود.

ابعاد تراکت آویز برای چاپ به چه صورت میباشد؟

چاپ تراکت آویز تبلیغاتی در چاپ ثارالله انجام می شود.

اول به صورت عمومی میباشد که قالب های آن به صورت 90*290 یا سایز دیگری 122*288 میلی متر است، این قالب ها از قبل درست شده و تیغ قالب برای مشتری ارسال میگردد تا در طراحی به مشکل بر نخورد.

دوم به صورت اختصاصی که مشتری طبق سلیقه خود طراحی میکند و قالب را هم می کشد. در انتها توسط کارشناسان مجموعه ثارالله فایل و قلب مورد بررسی قرار می گیرند و در صورت عدم مشکل و یا حل مشکل احتمالی کار وارد مرحله چاپ میگردد.

جنس مورد استفاده تراکت آویز چه جنسی میتواند باشد؟

جنسی که مجموعه ثارالله در نظر گرفته از جنس گلاسه 170 گرم و یا 300 گرم به صورت چاپ عمومی میباشد، اگر فرم از حالت عمومی خارج شود میتواند هرجنسی که مشتری مد نظر دارد انجام شود فقر باید در نظر داشته باشه که اندکی انعطاف برای اویز شدن تراکت آویز تبلیغاتی نیاز است.

مزایای تراکت آویز تبلیغاتی نسبت به سایر تبلیغات چیست؟

1- از افتادن روی زمین تراکت آویز خبری نیست یعنی تراکت روی دستگیره درب آویز شده و برای نگاه کردن یا برداشتن نیاز به خم شدن نیست.

2- میتوان به صورت دور و تمام رنگی کارت آویز را طراحی کرد و مطلب را به مشتری رساند.

3- می توانید از طرح ها و قالب های مختلف برای تراکت آویز تبلیغاتی استفاده کرد.

4 – اگر رنگی متضاد درها باشد مثلا درب اتاق همه هتل ها اصولا قهوه ای یا سفید است ، رنگ متضاد تراکت آویز  را چشم نواز تر کرده و باعث میشود که تبلیغات در چشم زیباتر بنظر بیاید.